Takip Edin :

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Diyarbakır Akyüzler Psikoteknik Merkezi
Psikoteknik Raporu Hizmeti

Kurumsal Statüde Diyarbakır Akyüzler Psikoteknik Merkezi

Sağlık bakanlığı Denetiminde ve sağlık bakanlığı tarafından belgelendirme ile yetkilidir. Kurumumuz psikoteknik belgesi alanında alınması gerekli temel eğitimlerin tamamlanması, sürücülerin sürücülük yeteneklerinin reflekslerinin ölçülmesi ve psikolojik olarak trafik ve araç kullanmaya hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz.

Ticari amaçla yolcu veya yük taşımacılığı yapan sürücülerin psikoteknik belgelerini iş hayatlarına devam edebilmek için sahip olmaları gerektiğinin bilincinde olarak onlara randevu sistemi ile 1 saatlik teste girme ve hızlı bir şekilde işlemlerini bitirebilme imkanı yaratıyoruz. Bununla birlikte çalıştığımız firmaların ve kurumların yetkilileri ile sürekli koordine bir şekilde firma personellerinin devam eden işlerini aksatmadan testlere katılabilmesi için gerekli randevuları oluşturup test ve işlemlerini takip ediyoruz.

Diyarbakır Akyüzler Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Diyarbakır ve çevre ilçelerde bir çok kurumsal firma ve sürücülerine Psikoteknik Raporunun alınması ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Psikoteknik raporunuzu 1 gün içinde Diyarbakır Akyüzler Psikoteknik Merkezimizden alabilirsiniz.

Neden Biz?

Net sonuçları alabileceğiniz ve sürücülerin gerçek durumlarını test edip öğrenebilecekleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir kurumsal firmayız.

Misyonumuz

Diyarbakır Akyüzler Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Ticari amaçlı yük veya yolcu taşımacılığı yapan kurum ve sürücülere kalite hizmet vermek.

Vizyonumuz

Diyarbakır Akyüzler Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Yüksek teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Psikoteknik Belgeleri artık E-Devlette..Haberin Devamı Tıklayın